1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

Magiczny świat wróżb stoi przed Tobą otworem. Wróżby i Tarot dają możliwości odkrycia nieznanych dotąd tajemnic przyszłości od zawsze stanowiących zagadkę dla ludzkości. Poznaj nasze wróżby miłosne i wróżby online z magicznego tarota. Wróżenie jest dla nas pasją dlatego nasze przepowiednie są bardzo trafne i ich zadaniem jest pomaganie klientom spragnionym poznania swojej przyszłości. Szamani i wróżbiarze są ekspertami w swojej dziedzinie a magiczny świat stoi przed nimi otworem. Nie bój się pytać naszej wróżki. Wróżka jest bardzo miła i chętnie szczegółowo odpowie na pytania analizując karty tarota lub karty klasyczne. Tarot online tak teraz popularny daje możliwość szybkiego kontaktu z ekspertami od wróżb. Każdy nasz klient jest traktowany indywidualnie przez naszą wróżkę. Magia miłosna od niepamietnych czasów fascynowała młode kobiety, właśnie one najcześciej wróżą o swojej miłosnej przyszłości, chcą poznac przyszłego męża. Pragna być szcześliwe. Wróżka pomoże znaleźć Twoje szczęście. Stawianie tarota odkryje twoje przeznaczenie. 

Wróżka wróży z kart tarota online. Wróżby online SmS

Rozum człowieka, który nie jest przesądny, musi uznać zasadę, że mówić można jedynie o rzeczach, które się zna, czy się w jakiś sposób doświadczyło. Takie osoby mogą wyrażać swoje opinie, zdanie, a nie te osoby które nie wiedzą o czym mówią, nie posiadają określonej wiedzy czy po prostu nie chcą wiedzieć nic na ten temat. Nikomu tez nie wolno namawiać drugiej osoby do swoich poglądów czy do tego by się ktoś zajmował zjawiskami nadprzyrodzonymi. Są też i tacy ludzie, którzy nie chcą nic wiedzieć o podobnym poznaniu, ponieważ obawiają się zubożenia tego, co już znają i posiadają. Sądzą, ze człowiek okazuje słabość, jeśli odwraca się od rzeczywistości i szuka innej prawdy.

 

Wróżby online

 • Previous
 • Next
 • Stop
 • Play

Miłosna magia

Miłosna magia

Magia miłosna w Twoim zasięgu.

Na rok - ogólna wróżba

Wróżba na rok

Co Cię czeka w przyszłym roku?

Kalkulator

Kalkulator

Czy jesteście sobie przeznaczeni?

Wróżby miłosne

Miłość

 Co czeka Cię w miłości?

Wróżba na miesiąc

Wróżba na miesiąc

Co czeka Cie w najbliższym miesiącu?

Magia szczęścia

 • Jeśli szczęście się do nas uśmiecha -

  Jeśli szczęście się do nas uśmiecha, trzeba z tego korzystać i starać się mu dopomóc, tak jak ono pomaga nam.

  Paulo Coelho

 • Odwieczna to prawda, że tylko ten. -

  Odwieczna to prawda, że tylko ten, komu życie dobrze wygarbowało skórę, może być szczęśliwy.

  Mikołaj Gogol

 • Gdy jesteśmy szczęśliwi -

  Gdy jesteśmy szczęśliwi, zawsze jesteśmy dobrzy, ale gdy jesteśmy dobrzy, nie zawsze bywamy szczęśliwi.

  Oscar Wilde

TEST MIŁOSNY.

Sprawdź w miłosnym kalkulatorze Wasze dopasowanie.

Każdy z nas chociaż raz w swoim życiu zakochał się. To piękne uczucie które towarzyszy nam w wielu momentach naszego życia


Wróżby dla dziewczyn

Miłosne wróżby dla dziewczyn

WRÓŻBY MIŁOSNE DLA ZAKOCHANYCH

 

Stan zakochania daje człowiekowi swobodę ducha. Każdy z nas inaczej zachowuje się gdy jest zakochany. W pewnym jednak momencie przychodzi strach przed stratą, strach przed odrzuceniem, niepewność. W serce wkrada się nieufność i brak poczucia pewności. To naturalne myślenie każdego z nas. Co zatem zrobić by zachować tylko pozytywne i budujące emocje?

Szukamy oparcia w Magii, Czarach, Urokach, Wróżbach, Kartach, w Tarocie. Zwracamy się o pomoc do koleżanek, przyjaciół, ale i tak oszukujemy prawdy w innych dostępnych źródłach jak Internet. Czytamy porad specjalistów, osób które są zakochane i pragną to utrzymać. W pewnym momencie dochodzimy do szukania pomocy w Magii. Tutaj zastanawiamy się dość długo czy wchodzić w krainę, która nie znamy. Mimo tego często ostatnią deską ratunku bywają wróżki, czarodziejki, szamanki- ogólnie osoby, które za pomocą pozytywnej energii są w stanie zmienić rzeczywistość.

Pragniemy ich strony pozytywnego działania i pozytywnej wróżby. Zdarza się jednak, iż wróżki podają przyczynę danego stanu i radzą jak uchronić tą miłość przed zagładą.

Tu znajdziecie oparcie, pomoc i wskazówki jak zachować druga połówkę przy sobie!

 

Tarot miłosny dla niej

MIŁOSNE WRÓŻBY DLA KOBIET

Wyslij Sms o treści:

WROZBY.data urodzenia pod numer 7348

koszt sms-a 3zł+VAT z 3,69 z VAT

Wróżby indiańskie

Szaman jako prorok


Aby posiąść medialne umiejętności, trzeba poddać się twardej dyscyplinie, okultystycznym rytuałom i tajemniczym praktykom, być specjalnie wybranych przez bóstwo, lub przejść na tamten świat z tym talentem.

Można podzielić t e praktyki medialne na telepatie, jasnowidzenie czy przepowiadanie (itp.)
Szamani podkreślają fakt, iż ważniejsze jest to, na co kierowana jest uwaga, a nie koncentrowanie się na wykorzystywanej w danym celu umiejętności. Metodą na zaszeregowanie szamańskich zdolności jest przyjrzenie się świadomości. Na co ona jest skierowana? Czy na przeszłość, teraźniejszość przyszłość, świat zewnętrzny czy wewnętrzny.

Szamani posiadają tak szeroki wachlarz medialnych środków wyrazu, iż tradycyjne zachodnie kategorie okazują się bezużyteczne. Dobrym przykładem jest chodzenie po ogniu


Istnieją jeszcze inne szamańskie umiejętności, np. chodzenie przez ściany, rozmawianie z roślinami, zwierzętami, kamieniami, uspakajanie wiatrów, doprowadzenie do deszczów itd.

Najtrudniejsza rzeczą dla uczniów Szamanizmu jest zrozumienie światopoglądu szamanów. Bo w jaki sposób rozmawiać ze zwierzętami roślinami czy kamieniami. Percepcja musi się zmienić by iść drogą Szamanizmu.

na podst.” Wiedza z Hawajów”- S.K King

Magia miłosna

MIŁOSNA MAGIA

Horoskopy

Czytamy o horoskopach codziennie w prasie czy Internecie. Mimo iż do końca nie wierzymy- czytamy je- dla rozrywki, dla zabawy dla ciekawości. a może nóż coś się sprawdzi?

Dla Astrologów to jednak nie zabawa a praca nad życiem danego człowieka. To informacje o życiu przeszłym, teraźniejszym i przyszłym. Z mapą astrologiczną można uzyskać informacje o swoim życiu, można uzyskać pomoc w dręczących nas pytaniach.

Większość horoskopów jest sporządzanych tylko dla znaków. Tak więc jeśli jesteśmy np. Ryba czy Skorpionem oszukujemy informacji na ten temat. Prawdziwe indywidualne Horoskopy są jednak tworzone osobno, a podstawie dokładnej daty urodzenia, godziny i miejsca urodzenia.

Współcześni astrolodzy zajmują się, taksami jak i przed wiekami, głównie wykreślaniem i interpretacją indywidualnych horoskopów. Dziś ogólnie możemy skorzystać z horoskopów ogólnych na podstawie Znaków Zodiaków. Horoskopy indywidualne tylko tworzone są na zamówienie gdyż są one bardzo pracochłonne a koszt przewyższa czasami dwukrotnie koszt wizyty u wróżki.

W takim horoskopie znajdują się wszystkie pozycje wszystkich planet naszego układu, oraz wiele dodatkowych punktów takich jak: Domy ( związane z godziną i miejscem urodzenia)

Dodawane są niekiedy nowo odkryte planetoidy i asteroidy, których znaczenie astrolodzy starają się ustalić droga indukcji.

Twoja dzisiejsza karta w Tarocie to Kochankowie!  Szamanka odkryje Twoją przyszłość...

Miłość nie mija lecz wiecznie trwa. Wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, wszystko przetrzyma.

"W Miłości nie ma żadnych reguł. Choćbyśmy trzymali się wiernie podręczników, sprawowali nadwzór nad sercem, postępowali zgodnie z góry ustalonym planem - wszystko to nie zda się na nic. Bowiem o wszystkim decyduje serce i ono ustanawia prawa"

"Taka miłość jak ta nie może istnieć, chyba że w bajkach dla dzieci. Bo w prawdziwym życiu miłość musi być możliwa. Nawet jeśli nie jest od razu wzajemna, miłość zdoła przetrwać jedynie wtedy, jeśli istnieje iskierka nadziei- bodaj najmniejsza - że zdobędziemy z czasem ukochaną osobę. A reszta jest czystą fantazję"

Paranormalne

Wróżba

Darmowa rejestracja

Wróżki wróżą o:

 • Miłość
 • Pieniądze
 • Praca
 • Pozostałe tematy

Tarot

Wróżka online

Wróżba na email

 

Czy wieżysz w reinkarnacje?

 

 


  Wyniki

Bądź wytrwały i bez przerwy potrząsaj drzewem, a zawsze z niego coś spadnie.

Data

   Niedziela,/1st/Marzec/2015

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości 

Wróżby i Tarot Online

Tarot

Magia

Wróżby miłosne

Numerologia

Reinkarnacja

 

Wróżba na dziś

Wróżba na dziś: Sprawiedliwość ma siedzibę w ludzkim sercu.

 

Wiara we wróżby

Czy wierzysz we wróżby?

 

 


  Wyniki

UFO

Czy wierzysz w UFO?

 

 


  Wyniki

Koniec Świata

Przepowiednia Końca Świata 2012

 

 

 

 


  Wyniki

Tarot

Tarot - Czy boisz się wróżb tarota?

 

 


  Wyniki

Wróżby - To pojęcie określa przepowiadanie przyszłości w wykorzystaniem przedmiotów takich jak: karty, wahadełko, runy, kamienie i inne przedmioty lub zwierzeta. Na najwyższym pierwszym poziomie wróżbiarstwo stanowi wielką sztukę, której celem jest szacunek świadomości jednostki poszukującej rady i zwiększenie poziomu samoakceptacji. Niektórzy uważają jednak, że taki niewidzialny świat nie istnieje, a realny świat który widzą jest rzeczywistym i jedynym. Inni natomiast uważają, że nie można negować tego świata niewidzialnego, nadzmysłowego, lecz utrzymują, że ludzie władze poznawcze nie są w stanie go przeniknąć. Jeszcze inni uważają, że naukowe próby rozwiązania tego fenomenu są bezpodstawne i wręcz śmieszne. Uważają, iż świat ten jest do poznania dla osób, którzy mają przeżycia religijne czy duchowe, i nie powinno to być badane za pomocą metod naukowych, tylko postrzegane w kategorii wiary.

Miłości  Miłość jest jedynym pomostem między widzialnym a niewidzialnym, który zna każdy. Jest jedynym językiem, w którym da się  wyrazić lekcje, jakich co dzień udziela Wszechświat istotom ludzkim. 

Najczęściej karty są wykorzystywane do wróżenia, czyli do przepowiadania przyszłości. Tarot ma być wskazówką a dalsza przyszłość, ale nie sztywną wyrocznią. Każdy kto zajmuje się wróżeniem i zgłębił jej tajniki powinien o tym pamiętać i przedstawiać pytającemu na czym to wszystko polega.

Tarot

Tarot – jest oparty na 78 kartach tarota i one  tworzą talię kart z której przepowiada się przyszłość. Daj sobie szansę na poznanie swojego przeznaczenia.

Szamanizm

Korzenie Wróżb szamanów sięgają setki lat wstecz. Szamanizm to nie tylko wróżby to również uzdrawiająca moc zielarstwa. To wywary na miłość i wizje przyszłości.