1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

Magiczny świat wróżb stoi przed Tobą otworem. Wróżby i Tarot dają możliwości odkrycia nieznanych dotąd tajemnic przyszłości od zawsze stanowiących zagadkę dla ludzkości. Poznaj nasze wróżby miłosne i wróżby online z magicznego tarota. Wróżenie jest dla nas pasją dlatego nasze przepowiednie są bardzo trafne i ich zadaniem jest pomaganie klientom spragnionym poznania swojej przyszłości. Szamani i wróżbiarze są ekspertami w swojej dziedzinie a magiczny świat stoi przed nimi otworem. Nie bój się pytać naszej wróżki. Wróżka jest bardzo miła i chętnie szczegółowo odpowie na pytania analizując karty tarota lub karty klasyczne. Tarot online tak teraz popularny daje możliwość szybkiego kontaktu z ekspertami od wróżb. Każdy nasz klient jest traktowany indywidualnie przez naszą wróżkę. Magia miłosna od niepamietnych czasów fascynowała młode kobiety, właśnie one najcześciej wróżą o swojej miłosnej przyszłości, chcą poznac przyszłego męża. Pragna być szcześliwe. Wróżka pomoże znaleźć Twoje szczęście. Stawianie tarota odkryje twoje przeznaczenie. 

Wróżka wróży z kart tarota online. Wróżby online SmS

Rozum człowieka, który nie jest przesądny, musi uznać zasadę, że mówić można jedynie o rzeczach, które się zna, czy się w jakiś sposób doświadczyło. Takie osoby mogą wyrażać swoje opinie, zdanie, a nie te osoby które nie wiedzą o czym mówią, nie posiadają określonej wiedzy czy po prostu nie chcą wiedzieć nic na ten temat. Nikomu tez nie wolno namawiać drugiej osoby do swoich poglądów czy do tego by się ktoś zajmował zjawiskami nadprzyrodzonymi. Są też i tacy ludzie, którzy nie chcą nic wiedzieć o podobnym poznaniu, ponieważ obawiają się zubożenia tego, co już znają i posiadają. Sądzą, ze człowiek okazuje słabość, jeśli odwraca się od rzeczywistości i szuka innej prawdy.

 

Wróżby online

 • Previous
 • Next
 • Stop
 • Play

Miłosna magia

Miłosna magia

Magia miłosna w Twoim zasięgu.

Wróżby miłosne

Miłość

 Co czeka Cię w miłości?

Wróżba z dłoni

Wróżenie z dłoni

Poznaj swoją przyszłość zapisaną na Twojej dłoni.

Wróżba na miesiąc

Wróżba na miesiąc

Co czeka Cie w najbliższym miesiącu?

Na rok - ogólna wróżba

Wróżba na rok

Co Cię czeka w przyszłym roku?

Magia szczęścia

 • Gdy jesteśmy szczęśliwi -

  Gdy jesteśmy szczęśliwi, zawsze jesteśmy dobrzy, ale gdy jesteśmy dobrzy, nie zawsze bywamy szczęśliwi.

  Oscar Wilde

 • Jeśli szczęście się do nas uśmiecha -

  Jeśli szczęście się do nas uśmiecha, trzeba z tego korzystać i starać się mu dopomóc, tak jak ono pomaga nam.

  Paulo Coelho

 • Odwieczna to prawda, że tylko ten. -

  Odwieczna to prawda, że tylko ten, komu życie dobrze wygarbowało skórę, może być szczęśliwy.

  Mikołaj Gogol

TEST MIŁOSNY.

Sprawdź w miłosnym kalkulatorze Wasze dopasowanie.

Każdy z nas chociaż raz w swoim życiu zakochał się. To piękne uczucie które towarzyszy nam w wielu momentach naszego życia


Tarot a zdrowie

Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 

Tarot odwzorowuje życie człowieka, również skupia uwagę na sprawy zdrowotne. Nie każdy jednak Tarocista chce stawiać karty na zdrowie, gdyż jest to bardzo śliski temat. Ci którzy zajmują się charakterystyką spraw zdrowotnych odzwierciedlonych na kartach, w większości wypadków zaznacza na czym polega wróżenie oraz że karty ukazujące chorobę to nie wyrok, tylko wskazówka. Karty określają tylko najbardziej problematyczne miejsca w ciele człowieka. Należy pamiętać, że to ma być wskazówka a nie wyrok.

Sprawdź kartę związku w tarocie

Ocena użytkowników: / 11
SłabyŚwietny 

Karta związku Wszyscy wiemy jak skomplikowane potrafią być związki miłosne. Są takie chwile kiedy czujemy się zranieni, zdradzeni lub znudzeni związkiem, w którym jesteśmy. Wtedy odczuwamy potrzebę sięgnięcia po poradę, i poszukujemy odpowiedzi co dalej?

Małe Wtajemniczenia Tarota

karty tarotaTarot składa się z 78 kart, podzielonych na Małe i Duże Arkana, inaczej zwane Wtajemniczeniami. Wielkie Arkana, najważniejsze składają się z 22 kart, a Małe z 56 kart.  

Wyrocznia Tarota

Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
Wielu z nas nie zdaje sobie sprawy, jak dostępną i wiele ujawniającą wyrocznią są karty Tarota. Na rynku obecnie możemy znaleźć kilkaset talii Tarota. Tarot stanowi doskonałe narzędzie służące samopoznaniu, osobistemu rozwojowi i rozwiązywaniu problemów. Można się dziwić, dlaczego tylko nieliczni zajmują się pracą z Tarotem.
 
Wokół Tarota narosło przez stulecia wiele nieporozumień. Ludzie często sądzą, że jest to oszustwo, co prawdopodobnie wynika, ze strachu poznania Tarota, lub natrafienie na nieodpowiednich wróżbitów.

W celu odczytania kart lepiej udać się do fachowca, gdyż zwykły człowiek nie jest w stanie zrobić tego dla siebie sam.
Odczytywanie kart wymaga przestrzegania skomplikowanych wskazówek lub nawet nauczenie się ich na pamięć.

Należy pamiętać, że każda wyrocznia czy system wróżenia może stać się oszustwem w rękach osoby niedoinformowanej czy nieuczciwej.
Każdy kto rozumie i szanuje ogólne zasady okultyzmu, doskonale sprawdzi się w roli wróżbity.
Nie istnieją żadne sztywne wskazówki, jak należy odczytywać Tarota. Karty stanowią nieskończenie obfitą skarbnicę, z której korzysta nasza wyobraźnia.
Gdyby każda karta mogła być zinterpretowana wyłącznie w jeden sposób, stracilibyśmy wielkie bogactwo oferowane nam przez Tarota.

Cały pomysł Tarota, polega na uświadomieniu sobie przyszłych tendencji, jeszcze zanim przyszłość ukaże nam się w sposób nienamacalny.
Tarot to świetne narzędzie umożliwiające nam wgląd w przyszłość, by ją zaplanować, zmienić i wypracować możliwie doskonały kształt.

Tarot posługuje się systemem uruchamiającym pamięć i podświadomość za pośrednictwem archetypów, czyli obrazowych wizerunków.
Symbole Tarota przyszły do nas ze siata marzeń, zbiorowej nieświadomości, z głębi samego Kosmosu. Pochodzą z całego istnienia i przemawiają do nas.

 

Małe Arkana Tarota

Ocena użytkowników: / 4
SłabyŚwietny 

Arkana tarota Wtajemniczenie w Małe Arkana Tarota

Im bardziej zgłębia się Małe Arkana Tarota, tym bardziej czuje się, że musza one podlegać innym prawom poznania, niż Arkana Większe. Jak wiemy Arkana Większe reprezentują świat archetypów, zaś Arkana Mniejsze- przejawienie tego świata na poziomie materialnym.

Tajemnice Wielkich Arkan Tarota i ich symboli

Karta tarota - EremitaTarot został oparty na mądrości przekazywanej z pomocą starożytnych mitów i misteriów, opisywanej w kabale, astrologii, naukach hermetycznych a także w wielkich księgach starego i nowego Testamentu.Tarot skrywa uniwersalną wiedze o człowieku, świecie i o życiu. Tarot otwiera nam bramę do przeżycia Wtajemniczenia.

Tarot tajemnicą

Tarot

Tarot kojarzy się nam z tajemnicą. Niektórzy wywodzą go ze starożytnego Egiptu, inni kojarzą z Kabałą. Prawdziwym faktem jest to iż wielki XV wieczny ród Visconich z Italii powierzył pewnemu artyście zadanie namalowania zestawu 78 nienazwanych i nie ponumerowanych kart wyrażających alegorie religijne i idee tamtych czasów. 

Namiętność w Tarocie

Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

Spójrzmy prawdzie w oczy, Tarot jest przeznaczony dla ludzi dorosłych. Główne tematy na których się skupiają to relacje międzyludzkie, miłość, pytania o prace, pieniądze itp. Klienci są również dość często zainteresowani życiem sexualnym w ich związku. Czasami pytania bywają konkretne.

Tarot

Tak naprawdę historia Tarota nie jest znana i można by się było doszukiwać korzeni w różnych kulturach, Niektórzy mówią nawet iż Tarot został stworzony przez samego Diabła, co jest wielka pomyłka. Najstarsze źródła mówią, iż Tarot powstał w starożytnym Egipcie i stamtąd wywodzą się najprawdopodobniej jego korzenie.

Wróżby tarota online

Wyślij sms o treści:

WROZBA.tarot.twoja data urodzenia pod 7348

Koszt smsa 3 zł+VAT /3,69zVAT

 

Wróżby tarotaNa początku stworzono talię 22 Dużych Arkanów. Z czasem doszły do talli Arkana Małe składające się z 56 kart.

Historia jednak nie jest tak ważna jak ogólne przesłanie kart. Karty pokazują wędrówkę Głupca przez wszystkie karty. To jak podróż niedojrzałego człowieka, który idąc przez arkana uczy się, doświadcza życia, próbuje. Tak naprawdę te karty opisują nas, nasze możliwości ,nasze pragnienia, nasze problemy, naszą psychikę.

Tarot to nie tylko narzędzie do odkrycia przyszłości ,ale również wgląd w teraźniejszość i przeszłość. Wgląd w nasza psychikę i nasze możliwości, dlatego tak różni się od wróżenia z kart klasycznych.

Istnieje obecnie ponad 100 talli tarota. Niektóre wróżki tworzą karty dla własnych potrzeb. 
 

Porady miłosne

Portal ten przeznaczony jest nie tylko dla osób, które poszukują miłości ale także dla tych którzy tą miłość odnaleźli.

Porady miłosne

Wyślij sms o treści:

WROZBA.rada.twoja data urodzenia pod 7348

Koszt smsa 3 zł+VAT /3,69zVAT

Magia, czary, kabała, gusła, Tarot i karty cygańskie dadzą Wam wgląd w przyszłość uczuciową. Powiedzą jak należy kierować swoim życiem by miłość trwała nieustannie.

Poradami miłosnymi nie zajmują się tylko psychologowie, przyjaciele, ale także i wróżki. Osoby takie posiadają bardzo wyostrzoną intuicję, która jest w stanie poprzez karty określić możliwości i przeszkody, przed jakimi stanie dana osoba.

Proponujemy wam niezwykłą przygodę po świecie Magii, Czarów, Szamanek, Guseł i Wróżb

Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Miłość jest największą Magią Świata

 

 

 

Tarot na dziś

Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 

KOCHANKOWIE. - Symbolizm tej karty wskazuje na niepewną sytuację, w której aktualnie tkwisz, oznacza również potrzebą szybkiego działania oraz dokonania trudnego wyboru. Sytuacja ta może dotyczyć Twojego partnera, ale również wspólnika w interesach, może również mówić o konieczności zrewidowania własnych uczuć do danej osoby albo sprawy. W interesach jest to karta wskazująca na przeciwności zawodowe albo emocjonalne, z którymi musisz się uporać jak najszybciej, w przeciwnym razie sytuacja przybierze niekorzystny obrót i może to Mieć wpływ na stan twojego zdrowia. Na karcie jest umieszczona kobieta i mężczyzna, którzy w życiu są postawienie przed dokonaniem trudnego wyboru.

Wyślij sms o treści:

WROZBA.romans.twoja data urodzenia pod 7348

Koszt smsa 3 zł+VAT /3,69zVAT

 

Tarot Kochankowie

Magia tarota

 

Tarot od wieków towarzyszy ludzkości w ich wędrówce przez koleje życia. Tarot uznawany jest za jedną z wielkich tajemnic współczesnego świata. Nie raz słyszy się o wróżkach które z wielką dokładnością przewidują przyszłość, bardzo często niezależna od nas. Tak bardzo niektórzy boją się usłyszeć prawdy o sobie samym, iż krytykują Tarota. Przez część świata traktowany jest jako działo Szatana. Oczywiście jeśli są one wykorzystywane przez pewne osoby do złych szatańskich działań, można Tarota tak określić. Większość jednak wróżek zalicza się do tych które stoją po jasnej, świetlistej stronie.

Karty tarota

Ciekawe karty tarota

Deviant Moon Tarot ma surrealistyczny, bardzo wyjątkowy, a czasem niepokojący motyw księżycowej grafiki. Te zainspirowane zdjęcia cmentarzy i przytułków psychicznycho, a także przeznaczone do oświetlania głębszych partii surrealizmu. Utalentowany rysownik jest również studentem tarota. Talia ta jest efektem trzech lat pracy artystycznej.

Tarot to filozofia

Tarot daje odpowiedzi na wiele Twoich pytań:

 • Tarot to teoria: symboliczno - filozoficzna, jest  oparta na 78 kartach tarota i tworzą one talię kart tarota dzięki której przepowiada się przyszłość człowieka.

Twoja dzisiejsza karta w Tarocie to Kochankowie!  Szamanka odkryje Twoją przyszłość...

Miłość nie mija lecz wiecznie trwa. Wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, wszystko przetrzyma.

"W Miłości nie ma żadnych reguł. Choćbyśmy trzymali się wiernie podręczników, sprawowali nadwzór nad sercem, postępowali zgodnie z góry ustalonym planem - wszystko to nie zda się na nic. Bowiem o wszystkim decyduje serce i ono ustanawia prawa"

"Taka miłość jak ta nie może istnieć, chyba że w bajkach dla dzieci. Bo w prawdziwym życiu miłość musi być możliwa. Nawet jeśli nie jest od razu wzajemna, miłość zdoła przetrwać jedynie wtedy, jeśli istnieje iskierka nadziei- bodaj najmniejsza - że zdobędziemy z czasem ukochaną osobę. A reszta jest czystą fantazję"

Paranormalne

Wróżba

Darmowa rejestracja

Wróżki wróżą o:

 • Miłość
 • Pieniądze
 • Praca
 • Pozostałe tematy

Tarot

Wróżka online

Wróżba na email

 

Bądź wytrwały i bez przerwy potrząsaj drzewem, a zawsze z niego coś spadnie.

Data

   Piątek,/6th/Marzec/2015

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości 

Wróżby i Tarot Online

Tarot

Magia

Wróżby miłosne

Numerologia

Reinkarnacja

 

Wróżba na dziś

Wróżba na dziś:  Słońce doszedłszy do zenitu zniża się, księżyc doszedłszy do pełni zaczyna się zmniejszać.

 

Wiara we wróżby

Czy wierzysz we wróżby?

 

 


  Wyniki

UFO

Czy wierzysz w UFO?

 

 


  Wyniki

Koniec Świata

Przepowiednia Końca Świata 2012

 

 

 

 


  Wyniki

Tarot

Tarot - Czy boisz się wróżb tarota?

 

 


  Wyniki

Nasze wróżby odkryją przed Tobą lepszą stronę życia.

Szamanizm i wróżbiarstwo. Ludy całego świata wierzyły i nadal wierzą w istnienie osobników obdarzonych wielką magiczną mocą, dzięki której mogą oni przepowiadać przyszłość.

 

Wróżby - To pojęcie określa przepowiadanie przyszłości w wykorzystaniem przedmiotów takich jak: karty, wahadełko, runy, kamienie i inne przedmioty lub zwierzeta. Na najwyższym pierwszym poziomie wróżbiarstwo stanowi wielką sztukę, której celem jest szacunek świadomości jednostki poszukującej rady i zwiększenie poziomu samoakceptacji. Niektórzy uważają jednak, że taki niewidzialny świat nie istnieje, a realny świat który widzą jest rzeczywistym i jedynym. Inni natomiast uważają, że nie można negować tego świata niewidzialnego, nadzmysłowego, lecz utrzymują, że ludzie władze poznawcze nie są w stanie go przeniknąć. Jeszcze inni uważają, że naukowe próby rozwiązania tego fenomenu są bezpodstawne i wręcz śmieszne. Uważają, iż świat ten jest do poznania dla osób, którzy mają przeżycia religijne czy duchowe, i nie powinno to być badane za pomocą metod naukowych, tylko postrzegane w kategorii wiary.

Miłości  Miłość jest jedynym pomostem między widzialnym a niewidzialnym, który zna każdy. Jest jedynym językiem, w którym da się  wyrazić lekcje, jakich co dzień udziela Wszechświat istotom ludzkim. 

Najczęściej karty są wykorzystywane do wróżenia, czyli do przepowiadania przyszłości. Tarot ma być wskazówką a dalsza przyszłość, ale nie sztywną wyrocznią. Każdy kto zajmuje się wróżeniem i zgłębił jej tajniki powinien o tym pamiętać i przedstawiać pytającemu na czym to wszystko polega.

Tarot

Tarot – jest oparty na 78 kartach tarota i one  tworzą talię kart z której przepowiada się przyszłość. Daj sobie szansę na poznanie swojego przeznaczenia.

Szamanizm

Korzenie Wróżb szamanów sięgają setki lat wstecz. Szamanizm to nie tylko wróżby to również uzdrawiająca moc zielarstwa. To wywary na miłość i wizje przyszłości.