1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

Magiczny świat wróżb stoi przed Tobą otworem. Wróżby i Tarot dają możliwości odkrycia nieznanych dotąd tajemnic przyszłości od zawsze stanowiących zagadkę dla ludzkości. Poznaj nasze wróżby miłosne i wróżby online z magicznego tarota. Wróżenie jest dla nas pasją dlatego nasze przepowiednie są bardzo trafne i ich zadaniem jest pomaganie klientom spragnionym poznania swojej przyszłości. Szamani i wróżbiarze są ekspertami w swojej dziedzinie a magiczny świat stoi przed nimi otworem. Nie bój się pytać naszej wróżki. Wróżka jest bardzo miła i chętnie szczegółowo odpowie na pytania analizując karty tarota lub karty klasyczne. Tarot online tak teraz popularny daje możliwość szybkiego kontaktu z ekspertami od wróżb. Każdy nasz klient jest traktowany indywidualnie przez naszą wróżkę. Magia miłosna od niepamietnych czasów fascynowała młode kobiety, właśnie one najcześciej wróżą o swojej miłosnej przyszłości, chcą poznac przyszłego męża. Pragna być szcześliwe. Wróżka pomoże znaleźć Twoje szczęście. Stawianie tarota odkryje twoje przeznaczenie. 

Wróżka wróży z kart tarota online. Wróżby online SmS

Rozum człowieka, który nie jest przesądny, musi uznać zasadę, że mówić można jedynie o rzeczach, które się zna, czy się w jakiś sposób doświadczyło. Takie osoby mogą wyrażać swoje opinie, zdanie, a nie te osoby które nie wiedzą o czym mówią, nie posiadają określonej wiedzy czy po prostu nie chcą wiedzieć nic na ten temat. Nikomu tez nie wolno namawiać drugiej osoby do swoich poglądów czy do tego by się ktoś zajmował zjawiskami nadprzyrodzonymi. Są też i tacy ludzie, którzy nie chcą nic wiedzieć o podobnym poznaniu, ponieważ obawiają się zubożenia tego, co już znają i posiadają. Sądzą, ze człowiek okazuje słabość, jeśli odwraca się od rzeczywistości i szuka innej prawdy.

 

Wróżby online

 • Previous
 • Next
 • Stop
 • Play

Wróżba na miesiąc

Wróżba na miesiąc

Co czeka Cie w najbliższym miesiącu?

Wróżba z dłoni

Wróżenie z dłoni

Poznaj swoją przyszłość zapisaną na Twojej dłoni.

Na rok - ogólna wróżba

Wróżba na rok

Co Cię czeka w przyszłym roku?

Miłosna magia

Miłosna magia

Magia miłosna w Twoim zasięgu.

Voodoo

Voodoo

Wbij szpilę nieprzyjacielowi!

Magia szczęścia

 • Odwieczna to prawda, że tylko ten. -

  Odwieczna to prawda, że tylko ten, komu życie dobrze wygarbowało skórę, może być szczęśliwy.

  Mikołaj Gogol

 • Gdy jesteśmy szczęśliwi -

  Gdy jesteśmy szczęśliwi, zawsze jesteśmy dobrzy, ale gdy jesteśmy dobrzy, nie zawsze bywamy szczęśliwi.

  Oscar Wilde

 • Jeśli szczęście się do nas uśmiecha -

  Jeśli szczęście się do nas uśmiecha, trzeba z tego korzystać i starać się mu dopomóc, tak jak ono pomaga nam.

  Paulo Coelho

TEST MIŁOSNY.

Sprawdź w miłosnym kalkulatorze Wasze dopasowanie.

Każdy z nas chociaż raz w swoim życiu zakochał się. To piękne uczucie które towarzyszy nam w wielu momentach naszego życia


Tarot - znaczenie kart

Ocena użytkowników: / 7
SłabyŚwietny 

Ostatnio zmieniany w Poniedziałek, 06 Grudzień 2010 13:47

Tarot - znaczenie kart 4.0 out of 5 based on 7 votes.


 
Zewnętrznie Tarot składa się z 78kart. Dzieli się on na 22 Wielkie Arkana ( Wtajemniczenia) Wtajemniczeń 56 Małych Arkanów ( Wtajemniczeń)
Wielkie Arkana są kwintesencją, natomiast mniejsze opowiadają o codziennym życiu człowieka. W wielkich arkanach widzimy drogę człowieka przez meandry ludzkiego życia.

 
Pierwszy a zarazem ostatni Wielki Arkan to GŁUPIEC, który mówi o odrodzeniu, nowym początku człowieka na drodze życia. Człowiek taki jest jednak niepewny, bojaźliwy, nieświadomy wielu rzeczy. Jego sposób bycia komplikuje mu dalsze poczynania. Każdy z nas w wieku sytuacjach życia przejawia się jako Tarotowy Głupiec. Często ta karta oznacza podróże, te dalekie w głąb siebie a także te fizyczne, zagraniczne.

 
Kolejna karta to MAG (I) który mówi o nowym działaniu, o nowych aspiracjach i celach. Mówi też o nauczycielu, rozumie, zdecydowaniu, aktywności, harmonii, umiejętności zadbania o własne sprawy

 
Drugą kartą w Tarocie jest KAPŁANKA (II), która strzeże tajemnic i która zna wszelkie ważne i mniej ważne sekrety, lecz dopuszcza do nich tylko tych, którzy dojrzeli do ich zrozumienia. Mówi o nauce, dokształcaniu się. Często reprezentuję inspirującą i tajemnicza kobietę która pragnie nam pomóc.

 
Kolejną kartą jest WŁADCZYNI (III), która reprezentuje kobietę piękną, spełnioną jako żona, matka. Karta ta nie symbolizuje jedynie kobiety, mówi też o licznych zmianach często korzystnych, korzystnych konkretyzacji planów. Dojrzeliśmy do realizacji naszych zamierzeń, dlatego Cesarzowa wskaże nam odpowiedni moment podjęcia decyzji.

 
WŁADCA (IV) związany jest z instytucją władzy, zarówno politycznej jak i w charakterze psychologicznego oddziaływania na innych. Karta ta dotyczy także pracy zawodowej i stanowisk kierowniczych. Cesarz to także dojrzały i zdecydowany człowiek. Karta ta w rozkładzie w żadnym wypadku nie zapowiada zmiany stanu rzeczy w najbliższym czasie.

 
KAPŁAN (V) uosabia siłę boską. Mówi o osobie mającą wielki autorytet, często też przedstawia osobę rodzinną, która daje przykład innym. Mówi o duchowości o odkryciu w sobie cząstki boskości. W niektórych rozkładach mówi o ślubie.

 
KOCHANKOWIE (VI) to bardzo specyficzna karta. Nie mówi ona tyle o bycie w romansie, a o dylematy związane z miłością. Kochankowie wahają się co zrobić w danych okolicznościach. To karta wahań, niepewności, brak podjęcia decyzji. często mówi o trójkątach miłosnych. Arkan ten jednak zwraca uwagę by patrzeć na intuicję, gdyż tylko ona sprawiedliwie wybierze co jest dla nas najlepsze.

 
Kolejna VII karta Tarota to RYDWAN. Karta ta mówi o zamierzeniach dążeniach do ustalonego celu. Istota ludzka dąży nieustannie do harmonii. To właśnie harmonia daje poczucie szczęścia. Ale osiągnięcie tego stanu duchowej równowagi wymaga od nas nieustającej pracy nad wszystkimi wymiarami naszej osobowości. Karta ta mówże nie wolno poddawać się biernie losowi, skazując się na rolę ofiary. Mocno trzymając w ręku lejce przeznaczenia, możemy prowadzić nasz życiowy wóz po wybranej przez nas drodze.

 
SPRAWIEDLIWOŚĆ (VIII) kojarzy nam się z zakończeniem procesu sądowego, ale także rozwiązaniem jakiegoś problemu. Ta karta przypomina nam, ze za wszystko w życiu się kiedyś płaci i dlatego zachęca nas do obiektywnego rozwiązania argumentów za i przeciw przed podjęciem jakiegokolwiek działania.

 
PUSTELNIK (IX) mówi o mądrości, doświadczeniu i umiejętności podejmowania ważnych decyzji. Bywa tez symbolem samotności i opuszczenia, czy też zamknięcia w sobie. Mędrzec ten przez lata swojej tułaczki zdobył nieopisane doświadczenie życiowe. Przypatrywał się ludziom i światu. Wiele widział i wiele wie, a teraz interesuje go co innego. Zmierza ku poznaniu samego siebie.

 
KOŁO FORTUNY (X) symbolizuje zmienność losu i dalszy przebieg wypadków na plus lub minus w zależności od karty stojącej obok.

 
MOC (XI) zachęca do stawiania oporu wobec ewentualnego przeciwnika., namawia do odjęcia walki i pcha nas do akcji. Jest to karta optymistyczna, ale realistyczna, gdyż przypomina, że zwycięstwo wymaga walki. Ta karta też przedstawia kobietę silną, dojrzałą psychicznie, zdecydowaną.

 
Kolejna niezwykła kartą jest WISIELEC (XII) który reprezentuje przestój i brak działania. Jest symbolem medytacji i rozmyślań. Oznacza człowieka rozmyślającego nad własnymi problemami. Dotychczasowe postępy wymagały pełnego zaangażowania wielkiego wysiłku dlatego czas na odpoczynek-to kolejna interpretacja tej karty. Jest uosobieniem uduchowienia, poświęcenia i pokory. Jeśli wyciągniemy tę kartę, oznaczać ona będzie zawieszenie spraw w czasie.

 
Następną, jest złowroga dla wielu osób, karta ŚMIERCI (XIII). Jednak karta ta symbolizuje przejście z jednego etapu życia do drugiego. Jest symbolem początku nowego życia. Karta ta radzi nam odciąć się od ciążących nam elementów naszego obecnego życia. Czasami mówi wprost, że problem, o który pytamy, nie jest wart naszego zaangażowania.

 
UMIARKOWANIE (XIV) daje nam nadzieje. Oznacza ona bowiem, że nasze zmartwienia zostaną złagodzone, że spory zakończą się ugodą, że odezwie się ktoś, na znak od kogo czekamy z utęsknieniem. Karta ta faworyzuje bowiem wszelkie formy wymiany wiadomości, a więc dyskusje, rozmowy i ugody.

 
Kolejną dość groźną kartą jest DIABEŁ (XVI), który przedstawia element nieczysty. Tarotowy Diabeł wprowadza zamieszanie w naszej świadomości, zaciemnia nasze spojrzenie, co ogranicza możliwości samodzielnej decyzji, i świadomego działania. Terenem jego wpływu jest nasza podświadomość. Mówi o żądzy władzy, chęci posiadania, tendencji do intryg lub nasze uzależnienie od czegoś lub kogoś. Brutalny sex, alkohol, narkotyki, perwersje- to wszystko to co nas od środka niszczy.

 
Najcięższa kartą w Tarocie jest WIEŻA (XVI). Wyciągając tą kartę należy spodziewać się bardzo gwałtownej zmiany sytuacji. Może to być rozpad związku, tragedia spowodowana czynnikami zewnętrznymi zburzenie dotychczasowych układów. może ona zapowiadać starcie się z kimś, złość, kłótnię, brutalność.

 
GWIAZDA ( XVII) jednak daje nam nadzieje na przyszłość, możemy spać spokojnie. Zawiera ona nieprawdopodobny wprost potencjał pozytywny. Prawie zawsze jest to dobry znak. Gwiazda zapewnia nas, że możemy liczyć na wspaniałomyślność losu, na natchnienie, na bezinteresowną pomoc bliźnich, na pomyślny obrót sprawy. Mówi o narodzinach, młodości, nadziei, szczęściu, miłości bliźniego ,przyjemności, przyjaźni itp.

 
KSIĘŻYC ( XVIII) oznacza błędne pojmowanie świata, oszustwo i otaczające kłamstwa. Symbolizuje niezrozumienie pewnych spraw, często irytujące i wzbudzające wewnętrzny niepokój. może też oznaczać samooszukiwanie się i życie w iluzji. często też przedstawia przeszłość która do nas powraca i uniemożliwia pójście dalej. Należy pamiętać, że nasza podświadomość podyktuje nam odpowiedni wybór.

 
SŁOŃCE ( XIX) mówi o szczęściu w życiu uczuciowym, a także szczerą przyjaźń i zaufanie. Tarotowe Słońce oznaczać więc będzie małżeństwo, spełnienie marzeń, powodzenie w życiu.
Wyciągnięcie tej karty jest znakiem rzeczy spełnionych, które przybrały konkretny kształt.
Karta ta wyklucza strefę cienia, niedomówienia.

 
SĄD OSTATECZNY (XX) mówi o momencie definitywnej oceny naszych uczynków, wydanie werdyktu. Karta ta zapowiada dobre nowiny i wiadomości. Informuje nas także o podjęciu pewnej decyzji nas dotyczącej, która ma duży wpływ na bieg wydarzeń. Sąd ostateczny mówi nam o tym że niektóre sprawy są nam sądzone, zaplanowane z góry.
Mówi tez o odrodzeniu, czyli karta ta zwiastuje koniec pewnego trudnego okresu w życiu i powrót do sytuacji normalnej.

 
Ostatnia karta Wielkich Arkan to ŚWIAT (XXI). Możemy być spokojni, życie nie przygotowuje nam w najbliższym czasie żadnych przykrych niespodzianek. Karta ta mówi o spokojnym okresie. Nadszedł właśnie moment korzystania z rezultatów dotychczasowych wysiłków. Karta ta mówi tez, że jesteśmy otoczeni opieką i możemy liczyć na pomoc. Dotarliśmy do wyznaczonego celu i odnaleźliśmy zasłużony sukces.
 

Dodaj komentarz

Twoja dzisiejsza karta w Tarocie to Kochankowie!  Szamanka odkryje Twoją przyszłość...

Miłość nie mija lecz wiecznie trwa. Wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, wszystko przetrzyma.

"W Miłości nie ma żadnych reguł. Choćbyśmy trzymali się wiernie podręczników, sprawowali nadwzór nad sercem, postępowali zgodnie z góry ustalonym planem - wszystko to nie zda się na nic. Bowiem o wszystkim decyduje serce i ono ustanawia prawa"

"Taka miłość jak ta nie może istnieć, chyba że w bajkach dla dzieci. Bo w prawdziwym życiu miłość musi być możliwa. Nawet jeśli nie jest od razu wzajemna, miłość zdoła przetrwać jedynie wtedy, jeśli istnieje iskierka nadziei- bodaj najmniejsza - że zdobędziemy z czasem ukochaną osobę. A reszta jest czystą fantazję"

Paranormalne

Wróżba

Darmowa rejestracja

Wróżki wróżą o:

 • Miłość
 • Pieniądze
 • Praca
 • Pozostałe tematy

Tarot

Wróżka online

Wróżba na email

 

Czy wieżysz w reinkarnacje?

 

 


  Wyniki

Bądź wytrwały i bez przerwy potrząsaj drzewem, a zawsze z niego coś spadnie.

Data

   Czwartek,/5th/Marzec/2015

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości 

Wróżby i Tarot Online

Tarot

Magia

Wróżby miłosne

Numerologia

Reinkarnacja

 

Wróżba na dziś

Wróżba na dziś:  Jeśli garnek nie jest zbity, przez cały wiek nie będzie przeciekał.

 

Wiara we wróżby

Czy wierzysz we wróżby?

 

 


  Wyniki

UFO

Czy wierzysz w UFO?

 

 


  Wyniki

Koniec Świata

Przepowiednia Końca Świata 2012

 

 

 

 


  Wyniki

Tarot

Tarot - Czy boisz się wróżb tarota?

 

 


  Wyniki

Wróżby - To pojęcie określa przepowiadanie przyszłości w wykorzystaniem przedmiotów takich jak: karty, wahadełko, runy, kamienie i inne przedmioty lub zwierzeta. Na najwyższym pierwszym poziomie wróżbiarstwo stanowi wielką sztukę, której celem jest szacunek świadomości jednostki poszukującej rady i zwiększenie poziomu samoakceptacji. Niektórzy uważają jednak, że taki niewidzialny świat nie istnieje, a realny świat który widzą jest rzeczywistym i jedynym. Inni natomiast uważają, że nie można negować tego świata niewidzialnego, nadzmysłowego, lecz utrzymują, że ludzie władze poznawcze nie są w stanie go przeniknąć. Jeszcze inni uważają, że naukowe próby rozwiązania tego fenomenu są bezpodstawne i wręcz śmieszne. Uważają, iż świat ten jest do poznania dla osób, którzy mają przeżycia religijne czy duchowe, i nie powinno to być badane za pomocą metod naukowych, tylko postrzegane w kategorii wiary.

Miłości  Miłość jest jedynym pomostem między widzialnym a niewidzialnym, który zna każdy. Jest jedynym językiem, w którym da się  wyrazić lekcje, jakich co dzień udziela Wszechświat istotom ludzkim. 

Najczęściej karty są wykorzystywane do wróżenia, czyli do przepowiadania przyszłości. Tarot ma być wskazówką a dalsza przyszłość, ale nie sztywną wyrocznią. Każdy kto zajmuje się wróżeniem i zgłębił jej tajniki powinien o tym pamiętać i przedstawiać pytającemu na czym to wszystko polega.

Tarot

Tarot – jest oparty na 78 kartach tarota i one  tworzą talię kart z której przepowiada się przyszłość. Daj sobie szansę na poznanie swojego przeznaczenia.

Szamanizm

Korzenie Wróżb szamanów sięgają setki lat wstecz. Szamanizm to nie tylko wróżby to również uzdrawiająca moc zielarstwa. To wywary na miłość i wizje przyszłości.