1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

Magiczny świat wróżb stoi przed Tobą otworem. Wróżby i Tarot dają możliwości odkrycia nieznanych dotąd tajemnic przyszłości od zawsze stanowiących zagadkę dla ludzkości. Poznaj nasze wróżby miłosne i wróżby online z magicznego tarota. Wróżenie jest dla nas pasją dlatego nasze przepowiednie są bardzo trafne i ich zadaniem jest pomaganie klientom spragnionym poznania swojej przyszłości. Szamani i wróżbiarze są ekspertami w swojej dziedzinie a magiczny świat stoi przed nimi otworem. Nie bój się pytać naszej wróżki. Wróżka jest bardzo miła i chętnie szczegółowo odpowie na pytania analizując karty tarota lub karty klasyczne. Tarot online tak teraz popularny daje możliwość szybkiego kontaktu z ekspertami od wróżb. Każdy nasz klient jest traktowany indywidualnie przez naszą wróżkę. Magia miłosna od niepamietnych czasów fascynowała młode kobiety, właśnie one najcześciej wróżą o swojej miłosnej przyszłości, chcą poznac przyszłego męża. Pragna być szcześliwe. Wróżka pomoże znaleźć Twoje szczęście. Stawianie tarota odkryje twoje przeznaczenie. 

Wróżka wróży z kart tarota online. Wróżby online SmS

Rozum człowieka, który nie jest przesądny, musi uznać zasadę, że mówić można jedynie o rzeczach, które się zna, czy się w jakiś sposób doświadczyło. Takie osoby mogą wyrażać swoje opinie, zdanie, a nie te osoby które nie wiedzą o czym mówią, nie posiadają określonej wiedzy czy po prostu nie chcą wiedzieć nic na ten temat. Nikomu tez nie wolno namawiać drugiej osoby do swoich poglądów czy do tego by się ktoś zajmował zjawiskami nadprzyrodzonymi. Są też i tacy ludzie, którzy nie chcą nic wiedzieć o podobnym poznaniu, ponieważ obawiają się zubożenia tego, co już znają i posiadają. Sądzą, ze człowiek okazuje słabość, jeśli odwraca się od rzeczywistości i szuka innej prawdy.

 

Magia szczęścia

 • Jeśli szczęście się do nas uśmiecha -

  Jeśli szczęście się do nas uśmiecha, trzeba z tego korzystać i starać się mu dopomóc, tak jak ono pomaga nam.

  Paulo Coelho

 • Odwieczna to prawda, że tylko ten. -

  Odwieczna to prawda, że tylko ten, komu życie dobrze wygarbowało skórę, może być szczęśliwy.

  Mikołaj Gogol

 • Gdy jesteśmy szczęśliwi -

  Gdy jesteśmy szczęśliwi, zawsze jesteśmy dobrzy, ale gdy jesteśmy dobrzy, nie zawsze bywamy szczęśliwi.

  Oscar Wilde

TEST MIŁOSNY.

Sprawdź w miłosnym kalkulatorze Wasze dopasowanie.

Każdy z nas chociaż raz w swoim życiu zakochał się. To piękne uczucie które towarzyszy nam w wielu momentach naszego życia


Wróżby z kart klasycznych

PDF Drukuj Email

Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

Ostatnio zmieniany w Środa, 29 Czerwiec 2011 17:14

Zwykła talia kart użyta przez dobrą wróżkę jest w stanie przedstawić najbliższą 3 miesięczną przyszłość. Można ich używać również do rozkładów na dalsza przyszłość

Do wróżenia wróżki powinny wybierać dni gdzie czują się dobrze zarówno psychicznie jak i fizycznie, Nie mają tutaj znaczenia dni czy godziny, w których można czy nie można wróżyć.

Najbardziej znanym rozkładem kart jest rozkład klasyczny, składający się z 4 rzędów po 8 kart. Pierwszy rząd mówi o przeszłości, drugi o teraźniejszości i dwa kolejne o przeszłości. wiele wróżek zmienia ten układ w zależności od potrzeb i dopasowania się do kart.

Dla wielu z was nie ma nic bardziej fascynującego i intrygującego niż nieznane. Dzięki wróżbom przepowiadamy sobie możliwe drogi wyboru. Dlatego przez całe stulecia zgłębiano wiedzę o magii czarach i dywinactwie. Często słyszymy, iż wróżby to przekleństwo i diabelskie siły. Patrząc na to realistycznie zdajemy sobie jednak sprawę, że to nie prawda. Prawdą jest natomiast, że karty w posiadaniu osoby, która chce krzywdzić ludzi – bywają niebezpieczne.

W Europie Cyganie byli prekursorami wróżenia z kart klasycznych. Dzięki temu wędrowniczemu narodowi, rozprzestrzenili technikę wróżebną na cały kontynent.
Dziś nadal produkuje się specjalne karty do wróżenia jak np. Tarot. Mimo to w ciągu minionych 600 lat większość wróżb było stawianych z klasycznych, zwykłych talii kat do gry.
 

 

Wróżenie z kart klasycznych


Zatem, nic więc dziwnego że z kartami wiąże się wiele przesądów. Nie wolno podobno upuścić talie, gdyż to oznacza rychłą śmierć lub wielkie niebezpieczeństwo.
Nie powinno się tez nosić kart przy sobie w czasie wykonywania innych czynności, szczególnie niebezpiecznych. Karty, z których z wróżymy nie powinny być też używane do gry lub na odwrotnie.

Pamiętajcie jednak, że karty to nie wyrocznia, tylko najbardziej możliwa droga, którą możecie obrać z wszystkich innych dróg które pojawiają się w kartach.
 

 

Dodaj komentarz

Paranormalne

Wróżba

Darmowa rejestracja

Wróżki wróżą o:

 • Miłość
 • Pieniądze
 • Praca
 • Pozostałe tematy

Tarot

Wróżka online

Wróżba na email

 

Bądź wytrwały i bez przerwy potrząsaj drzewem, a zawsze z niego coś spadnie.

Data

   Wtorek,/3rd/Marzec/2015

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości 

Wróżby i Tarot Online

Tarot

Magia

Wróżby miłosne

Numerologia

Reinkarnacja

 

Wróżba na dziś

Wróżba na dziś: Róża jest piękniejsza niż kapusta, lecz zupa z róży jest gorsza niż kapuśniak.

 

Wiara we wróżby

Czy wierzysz we wróżby?

 

 


  Wyniki

UFO

Czy wierzysz w UFO?

 

 


  Wyniki

Koniec Świata

Przepowiednia Końca Świata 2012

 

 

 

 


  Wyniki

Tarot

Tarot - Czy boisz się wróżb tarota?

 

 


  Wyniki

Wróżby - To pojęcie określa przepowiadanie przyszłości w wykorzystaniem przedmiotów takich jak: karty, wahadełko, runy, kamienie i inne przedmioty lub zwierzeta. Na najwyższym pierwszym poziomie wróżbiarstwo stanowi wielką sztukę, której celem jest szacunek świadomości jednostki poszukującej rady i zwiększenie poziomu samoakceptacji. Niektórzy uważają jednak, że taki niewidzialny świat nie istnieje, a realny świat który widzą jest rzeczywistym i jedynym. Inni natomiast uważają, że nie można negować tego świata niewidzialnego, nadzmysłowego, lecz utrzymują, że ludzie władze poznawcze nie są w stanie go przeniknąć. Jeszcze inni uważają, że naukowe próby rozwiązania tego fenomenu są bezpodstawne i wręcz śmieszne. Uważają, iż świat ten jest do poznania dla osób, którzy mają przeżycia religijne czy duchowe, i nie powinno to być badane za pomocą metod naukowych, tylko postrzegane w kategorii wiary.

Miłości  Miłość jest jedynym pomostem między widzialnym a niewidzialnym, który zna każdy. Jest jedynym językiem, w którym da się  wyrazić lekcje, jakich co dzień udziela Wszechświat istotom ludzkim. 

Tarot

Tarot – jest oparty na 78 kartach tarota i one  tworzą talię kart z której przepowiada się przyszłość. Daj sobie szansę na poznanie swojego przeznaczenia.

Szamanizm

Korzenie Wróżb szamanów sięgają setki lat wstecz. Szamanizm to nie tylko wróżby to również uzdrawiająca moc zielarstwa. To wywary na miłość i wizje przyszłości.